Akai Amplifier AS115RA-6136

Akai Amplifier AS115RA-6136

8.999,00 ден.   Спореди

Akai Amplifier AS115RA-6136, Separate 6 channel amplifier, Built-in CPU Electric Volume Control, USB, Perfect Protection for Short Circuit Overload, FM radio, Full function VFD Display, 7 display effe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Amplifier AS115RA-6136, Separate 6 channel amplifier, Built-in CPU Electric Volume Control, USB, Perfect Protection for Short Circuit Overload, FM radio, Full function VFD Display, 7 display effects, Digital karaoke, Separate Volume Control on Each Channel, remote controller, Subwoofer 100W (4ohm), Front 100W + 100W (4ohm), Centre and surround 25W + 25W + 25W (4ohm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка