Akai Amplifier AS030RA-780

Akai Amplifier AS030RA-780

9.999,00 ден.   Спореди

Akai Amplifier AS030RA-780, 5.1 audio input, USB/Card reader, AUX/CD/Tape input, 2 set stereo audio input, DTS/AC-3, FM radio, VFD Display, 7 display effects, MP3 input, remote controller, Digital ech...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Amplifier AS030RA-780, 5.1 audio input, USB/Card reader, AUX/CD/Tape input, 2 set stereo audio input, DTS/AC-3, FM radio, VFD Display, 7 display effects, MP3 input, remote controller, Digital echo karaoke, Subwoofer 100W (4ohm), Front 100W + 100W (4ohm), Centre and surround 25W + 25W + 25W (4ohm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка