Air Conditioner Neo Inverter System 5.5KW R410A

Air Conditioner Neo Inverter System 5.5KW R410A

30.990,00 ден.   Спореди

-Инвертер Клима
-Капацитет на ладење: 5.1 KW
-Капацитет на греење: 5.5 KW
-Потрошувачка на ладење: 1.560 KW
-Потрошувачка на греење: 1,520 KW
-Фреон R410A
-Енергетска кла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 30.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-Инвертер Клима
-Капацитет на ладење: 5.1 KW
-Капацитет на греење: 5.5 KW
-Потрошувачка на ладење: 1.560 KW
-Потрошувачка на греење: 1,520 KW
-Фреон R410A
-Енергетска класа: А
-Работна температура за ладење: -15С до 43С
-Работна температура за греење: -15C до 24C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка