Aiptek SeeMe HD

Aiptek SeeMe HD

6.990,00 ден.   Спореди

Aiptek SeeMe HD, 14 Megapixels digital camera, FullHD video, Dual display technology - 2.4" rear & 1.0" front, LED Light, Video stabilizer, SDHC, Lithium-ion battery, USB, HDMI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek SeeMe HD, 14 Megapixels digital camera, FullHD video, Dual display technology - 2.4" rear & 1.0" front, LED Light, Video stabilizer, SDHC, Lithium-ion battery, USB, HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка