Aiptek Pico Projector PocketCinema V50,DLP Technology !!!

Aiptek Pico Projector PocketCinema V50,DLP Technology !!!

17.526,00 ден.   Спореди

Aiptek Pico Projector PocketCinema V50,DLP Technology !!!, Projects image up to 215cm large screen (85 inch) 3 meters distance, 854x480 resolution, 2000:1 contrast,HD video playback, USB connectivity ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.526,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Pico Projector PocketCinema V50,DLP Technology !!!, Projects image up to 215cm large screen (85 inch) 3 meters distance, 854x480 resolution, 2000:1 contrast,HD video playback, USB connectivity Card reader AV out, Neither battery nor power adapter needed, White LED Light source, 40 ANSI Lumens and 50 Lumens of brightness, 20cm to 300cm projection distance, Included Tripod and Cary bag, Lithium-polymer battery fo 2 hours

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка