Aiptek Pico Projector PocketCinema V10 Pro, Projects image up to 127cm large screen (50 inch) in diagonal,1GB memory + SDHC slot + AV out + USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, White LED Light source, 10 Lumens, 640x480 VGA, 2

8.515,00 ден.   Спореди

Aiptek Pico Projector PocketCinema V10 Pro, Projects image up to 127cm large screen (50 inch) in diagonal,1GB memory + SDHC slot + AV out + USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.515,00 ден.

пред 5 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Pico Projector PocketCinema V10 Pro, Projects image up to 127cm large screen (50 inch) in diagonal,1GB memory + SDHC slot + AV out + USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, White LED Light source, 10 Lumens, 640x480 VGA, 21cm to 180cm projection distance, Included Tripod

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка