Aiptek Pico Projector PocketCinema T25

Aiptek Pico Projector PocketCinema T25

9.986,00 ден.   Спореди

Aiptek Pico Projector PocketCinema T25, Projects image up to 185,4cm large screen (73 inch) in diagonal, 800x600 (up to 1920x1080 FullHD), USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, W...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.986,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Pico Projector PocketCinema T25, Projects image up to 185,4cm large screen (73 inch) in diagonal, 800x600 (up to 1920x1080 FullHD), USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, White LED Light source, 25 Lumens, 20cm to 300cm projection distance, Included Tripod and Cary bag

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка