Aiptek Media Tablet Ultimate

Aiptek Media Tablet Ultimate

6.933,00 ден.   Спореди

Aiptek Media Tablet Ultimate, 9.5" (24cm), 4000lpi, max10mm detection distance, 2048 levels, 200rps, Navigation wheel, 8 programmable buttons


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.933,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Media Tablet Ultimate, 9.5" (24cm), 4000lpi, max10mm detection distance, 2048 levels, 200rps, Navigation wheel, 8 programmable buttons

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка