AIPTEK MEDIA ТАБЛЕТ

12.449,00 ден.   Спореди

Таблетот Ultimate Medium е професионaлен графички таблет со работната површина на 24cm (9,5). Досетливите функции како заштеда на батеријата, огромната чувствителност на падот, резолуција од 4000 LPI ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.449,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Таблетот Ultimate Medium е професионaлен графички таблет со работната површина на 24cm (9,5). Досетливите функции како заштеда на батеријата, огромната чувствителност на падот, резолуција од 4000 LPI или ергономичен дизајн за леваци, како и за деснаци го карактеризираат овој таблет. Тој најдобро одговара за илустрации, цртежи или обработка на слики. Вклучена во пакетот е целосната верзија на Adobe Photoshop Elements 7.0, кој со таблетот станува комплетен пакет за лично и професионално користење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка