Aiptek HyperPen Mini (Black) Graphics Tablet, 7.5"(19cm) area, 2048lpi, 1024 levels, USB, 7.0mm detection distance, Best for illustrating, sketching, photo editing, webpage design or signatures

1.973,00 ден.   Спореди

Aiptek HyperPen Mini (Black) Graphics Tablet, 7.5"(19cm) area, 2048lpi, 1024 levels, USB, 7.0mm detection distance, Best for illustrating, sketching, photo editing, webpage design or signatures


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.973,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek HyperPen Mini (Black) Graphics Tablet, 7.5"(19cm) area, 2048lpi, 1024 levels, USB, 7.0mm detection distance, Best for illustrating, sketching, photo editing, webpage design or signatures

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка