AINOL M718B, 7" Tablet with LED Display, Black, 1024x600 resolution, CPU ATM7051 / A33 / RK3126 Quad core 1.2Ghz, RAM 512MB, 8GB ROM, Dual camera, GPU Mali 400 3D hardware acceleration, Android 4.4, External 3G support, WiFi, Bluetooth, 2500mAh batte

2.478,00 ден.   Спореди

AINOL M718B
• 7`` Tablet with LED Display
• Black
• 1024x600 resolution
• CPU ATM7051 / A33 / RK3126 Quad core 1.2Ghz
• RAM 512MB
• 8GB ROM
• Dual camera
• GPU ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.478,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AINOL M718B
• 7`` Tablet with LED Display
• Black
• 1024x600 resolution
• CPU ATM7051 / A33 / RK3126 Quad core 1.2Ghz
• RAM 512MB
• 8GB ROM
• Dual camera
• GPU Mali 400 3D hardware acceleration
• Android 4.4
• External 3G support
• WiFi
• Bluetooth
• 2500mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка