AFOX NVIDIA GT560 PCI-E 1GB DDR5 256bit, Chipset GT560 810MHz Core Clock, Memory clock 3600MHz, HDMI, dual DVI, AF560-1024D5H2

5.990,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT560 PCI-E 1GB DDR5 256bit, Chipset GT560 810MHz Core Clock, Memory clock 3600MHz, HDMI, dual DVI, AF560-1024D5H2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT560 PCI-E 1GB DDR5 256bit, Chipset GT560 810MHz Core Clock, Memory clock 3600MHz, HDMI, dual DVI, AF560-1024D5H2

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка