AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 3GB DDR3 192bit, Chipset GTS550 900MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-3072D3H1

3.965,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 3GB DDR3 192bit, Chipset GTS550 900MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-3072D3H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.965,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 3GB DDR3 192bit, Chipset GTS550 900MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-3072D3H1

Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Рам капацитет 3 GB
Модел на графичка картичка GT550
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка