AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS550 850MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-1024D3H1

5.590,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS550 850MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-1024D3H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS550 850MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-1024D3H1

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT550
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка