AFOX NVIDIA GT520 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT520 810MHz Core Clock, Memory clock 1000MHz, HDMI, DVI, VGA, AF520-1024D3L1

2.081,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT520 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT520 810MHz Core Clock, Memory clock 1000MHz, HDMI, DVI, VGA, AF520-1024D3L1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.081,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT520 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT520 810MHz Core Clock, Memory clock 1000MHz, HDMI, DVI, VGA, AF520-1024D3L1

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT520
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка