AFOX NVIDIA GT520 PCI-E 1GB DDR2 64bit, Chipset GT520 810MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF520-1024D3L2 (with Fansink)

2.339,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT520 PCI-E 1GB DDR2 64bit, Chipset GT520 810MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF520-1024D3L2 (with Fansink)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.339,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT520 PCI-E 1GB DDR2 64bit, Chipset GT520 810MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF520-1024D3L2 (with Fansink)

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT520
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка