AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 4GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 780MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF440-4096D3H1

4.090,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 4GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 780MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF440-4096D3H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.090,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 4GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 780MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF440-4096D3H1

Рам капацитет 4 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT440
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка