®AFOX NVIDIA GT430 PCI-E 1GB DDR3 128bit

®AFOX NVIDIA GT430 PCI-E 1GB DDR3 128bit

1.899,00 ден.   Спореди

®AFOX NVIDIA GT430 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS430 625MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF430-1024D3HG2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®AFOX NVIDIA GT430 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS430 625MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF430-1024D3HG2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка