AFOX NVIDIA GT250 PCI-E 1GB DDR3 256bit

5.100,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT250 PCI-E 1GB DDR3 256bit, Chipset GTS250 675MHz Core Clock, Memory clock 1400-1800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF250-1024D3H2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.100,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT250 PCI-E 1GB DDR3 256bit, Chipset GTS250 675MHz Core Clock, Memory clock 1400-1800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF250-1024D3H2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка