AFOX NVIDIA GT240 PCI-E 1GB DDR3 128bit

AFOX NVIDIA GT240 PCI-E 1GB DDR3 128bit

3.550,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT240 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GT240 550MHz Core Clock, Memory clock 1333-1400MHz, HDMI, DVI, VGA, AF240-1024D3H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT240 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GT240 550MHz Core Clock, Memory clock 1333-1400MHz, HDMI, DVI, VGA, AF240-1024D3H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка