®AFOX NVIDIA GT220 PCI-E 1GB DDR2 128bit

®AFOX NVIDIA GT220 PCI-E 1GB DDR2 128bit

1.990,00 ден.   Спореди

®AFOX NVIDIA GT220 PCI-E 1GB DDR2 128bit, Chipset GT220 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF220-1024D2H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®AFOX NVIDIA GT220 PCI-E 1GB DDR2 128bit, Chipset GT220 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF220-1024D2H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка