AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 1GB DDR3 64bit

1.994,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-1024D3L1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.994,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-1024D3L1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка