AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 1000MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-1024D3L3 (Low Profile size board, 64bit, with Fansink)

1.525,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 1000MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-1024D3L3 (Low Profile size board, 64bit, with Fansink)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.525,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 1000MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-1024D3L3 (Low Profile size board, 64bit, with Fansink)

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT210
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка