AFOX nVidia® GeForce® GT210, 1GB GDDR3

1.784,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA Geforce GT210
• Graphics Engine: NVIDIA Geforce GT 210
• Bus Standard: PCI Express 2.0
• Video Memory: DDR3 1024MB
• Engine Clock: 550 MHz
• Memory Clock: 533 - 83...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.784,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA Geforce GT210
• Graphics Engine: NVIDIA Geforce GT 210
• Bus Standard: PCI Express 2.0
• Video Memory: DDR3 1024MB
• Engine Clock: 550 MHz
• Memory Clock: 533 - 833 MHz
• Memory Interface: 64-Bit
• Interface: DVI x 1
• HDMI x 1
• D-Sub x 1
• HDCP Support
• Accessories: 1 x Driver CD
• 1 x Quick Guide GT210-1GD2LG1
• GT210-1GD2LG7

Рам капацитет 1 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка