®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-512D2H1

991,00 ден.   Спореди

®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-512D2H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 991,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-512D2H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.