®AFOX NVIDIA 8400GS PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset 8400GS 450MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF84GS-1024D3L1

883,00 ден.   Спореди

®AFOX NVIDIA 8400GS PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset 8400GS 450MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF84GS-1024D3L1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 883,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®AFOX NVIDIA 8400GS PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset 8400GS 450MHz Core Clock, Memory clock 1066MHz, HDMI, DVI, VGA, AF84GS-1024D3L1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка