AFOX NVIDIA 6200 AGP 512MB DDR II

2.099,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA 6200 AGP 512MB DDR II, Chipset 6200 250MHz Core Clock, Memory clock 533MHz, HDTV (TV-out), DVI, VGA, AF62A-512D2H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA 6200 AGP 512MB DDR II, Chipset 6200 250MHz Core Clock, Memory clock 533MHz, HDTV (TV-out), DVI, VGA, AF62A-512D2H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка