AFOX NVIDIA 5500 AGP 256MB DDR 128bit

1.590,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA 5500 AGP 256MB DDR 128bit, Chipset 5500 250MHz Core Clock, Memory clock 333MHz, HDTV (TV-out), DVI, VGA, AF55-256D1H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA 5500 AGP 256MB DDR 128bit, Chipset 5500 250MHz Core Clock, Memory clock 333MHz, HDTV (TV-out), DVI, VGA, AF55-256D1H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка