AFOX ATI HD6950 PCI-E 1GB DDR5 256bit

AFOX ATI HD6950 PCI-E 1GB DDR5 256bit

12.532,00 ден.   Спореди

AFOX ATI HD6950 PCI-E 1GB DDR5 256bit, Chipset HD6950 880MHz Core Clock, Memory clock 5000MHz, HDMI, Dual DVI, Mini-Display Port, AF6950-1024D5H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.532,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX ATI HD6950 PCI-E 1GB DDR5 256bit, Chipset HD6950 880MHz Core Clock, Memory clock 5000MHz, HDMI, Dual DVI, Mini-Display Port, AF6950-1024D5H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка