AFOX ATI HD5770 PCI-E 1GB DDR5 128bit

4.999,00 ден.   Спореди

AFOX ATI HD5770 PCI-E 1GB DDR5 128bit, Chipset HD5770 850MHz Core Clock, Memory clock 4600MHz, HDMI, DVI, VGA, AF5770-1024D5H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX ATI HD5770 PCI-E 1GB DDR5 128bit, Chipset HD5770 850MHz Core Clock, Memory clock 4600MHz, HDMI, DVI, VGA, AF5770-1024D5H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка