AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 up to 3.8GB DDR3 64bit

AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 up to 3.8GB DDR3 64bit

2.210,00 ден.   Спореди

AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 up to 3.8GB DDR3 64bit, Chipset HD5450 600MHz Core Clock, Memory clock 1300MHz, HDMI, DVI, VGA, AF5450-1024D3L1-HM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.210,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 up to 3.8GB DDR3 64bit, Chipset HD5450 600MHz Core Clock, Memory clock 1300MHz, HDMI, DVI, VGA, AF5450-1024D3L1-HM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка