AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 64bit

1.290,00 ден.   Спореди

AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset HD5450 650MHz Core Clock, Memory clock 1200MHz, HDMI, DVI, VGA, AF5450-1024D3H2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX ATI HD5450 PCI-E 1GB DDR3 64bit, Chipset HD5450 650MHz Core Clock, Memory clock 1200MHz, HDMI, DVI, VGA, AF5450-1024D3H2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка