AEG SRR 4317 стерео систем, сребрено-бел

8.378,00 ден.   Спореди

Моќен касетофон со вграден субвуфер за посилен звук. Потребни се 10 mono батерии (не се вклучени)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.378,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен касетофон со вграден субвуфер за посилен звук. Потребни се 10 mono батерии (не се вклучени)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка