AEG L-98699FL

63.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 9КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА ЦЕНТРИФУГА А INVERTER МОТОР СЕНЗОР ЗА ТЕЖИНА -КАЛКУЛАЦИЈА НА ВРЕМЕТО НА ПЕРЕЊЕ 1600 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ANTI-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 63.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 9КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА ЦЕНТРИФУГА А INVERTER МОТОР СЕНЗОР ЗА ТЕЖИНА -КАЛКУЛАЦИЈА НА ВРЕМЕТО НА ПЕРЕЊЕ 1600 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ANTI-ALLERGY-ПРОГРАМА LCD ДИСПЛЕЈ-LOGI CONTROL™ 16 ПРОГРАМИ ПРОГРАМА ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ СО ПАРЕА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи