AEG L-89495FL

45.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 9КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ -50% ИНВЕРТЕР МОТОР ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ И ОСВЕЖУВАЊЕ СО ПАРЕА ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ ПРОСТОР ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 45.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 9КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ -50% ИНВЕРТЕР МОТОР ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ И ОСВЕЖУВАЊЕ СО ПАРЕА ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ ПРОСТОР ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/64 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи