AEG HK965407XB

AEG HK965407XB

19.999,00 ден.   Спореди

AEG HK965407XB, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AEG HK965407XB, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, дупла плотна 170/265mm 1.500W/2.400W, тродупла плотна 120/175/210mm 800W/1.600W/2.2300W, Вкупна моќност 7.100W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.