AEG etv PW 4916 FA

AEG etv PW 4916 FA

1.230,00 ден.   Спореди

Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината,телесните маснотии, водата во телото мускулната маса и консумацијата на енергија Меморија за 10 корисници Мери во килограми Опсег на мерење - д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.230,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината,телесните маснотии, водата во телото мускулната маса и консумацијата на енергија Меморија за 10 корисници Мери во килограми Опсег на мерење - до 180 кг Мерење на телесните маснотии:1%-60% Мерење на водата во телото:20%-75% Мускулна маса:10%-50% Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи