AEG etv MSS 5572

AEG etv MSS 5572

900,00 ден.   Спореди

Прекинувач: Вклучено/Исклучено Високо ниво на вртежи-мотор 60w За острење на : рамни и ребрасти ножеви,ножици,штрафцигери Куќиште меко на допир Простор за складирање на кабелот Глава која се отстранув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 900,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прекинувач: Вклучено/Исклучено Високо ниво на вртежи-мотор 60w За острење на : рамни и ребрасти ножеви,ножици,штрафцигери Куќиште меко на допир Простор за складирање на кабелот Глава која се отстранува за полесно чистење Нелизгачка подлога

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка