AEG etv HTD 5580

AEG etv HTD 5580

1.090,00 ден.   Спореди

Боја: сива Посебни одвоени копчиња за бирање на силата и температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Тристпенско бирање на температурата Комбиниран регулатор за бирање на силата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.090,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: сива Посебни одвоени копчиња за бирање на силата и температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Тристпенско бирање на температурата Комбиниран регулатор за бирање на силата на сушење за индивидуално подесување Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата Кукица за обесување Заштита од прегрејување Приклучна сила : 2300 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи