AEG etv HT 5608

AEG etv HT 5608

570,00 ден.   Спореди

Патен фен за сушење со можност за поставување на зид Куќиште од мек материјал Гумирана површина да се спречи лизгање Можност за избор на две нивоа Работи на напон од:230 V, 50Hz , 1200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 570,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Патен фен за сушење со можност за поставување на зид Куќиште од мек материјал Гумирана површина да се спречи лизгање Можност за избор на две нивоа Работи на напон од:230 V, 50Hz , 1200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи