AEG etv HT 5579

AEG etv HT 5579

800,00 ден.   Спореди

Боја: Бела/Црна Двостепенско бирање на температурата Чување на мал простор заради рачката која се склопува Ладен воздух Кукица за обесување Заштита од прегрејување Дифузер подвижен за 360 º кој се отс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 800,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Бела/Црна Двостепенско бирање на температурата Чување на мал простор заради рачката која се склопува Ладен воздух Кукица за обесување Заштита од прегрејување Дифузер подвижен за 360 º кој се отстранува Приклучна сила : 1500 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи