AEG etv HSM/R 5550

AEG etv HSM/R 5550

1.270,00 ден.   Спореди

Сечило од нерѓосувачки челик Акумулаторска батерија Подесување на должината за шишање 2-20 мм во 1-13 чекори Додатен прибор:четкица за чистење Нелизгачка површина Ергономска рачка Индикатор за полнење...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.270,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сечило од нерѓосувачки челик Акумулаторска батерија Подесување на должината за шишање 2-20 мм во 1-13 чекори Додатен прибор:четкица за чистење Нелизгачка површина Ергономска рачка Индикатор за полнење Напојување: 230-240 V,50 Hz,батерија 900 mAh.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи