AEG etv HCS 5577

AEG etv HCS 5577

900,00 ден.   Спореди

Боја: црна 2 во едно-мазно фигаро и фигаро со четка Керамички дел за виткање од 25 мм Додаток четка за виткање од 50 мм Прекинувач за вклучување и исклучување Загревање за брзо време- 1,5 минути Индик...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: црна 2 во едно-мазно фигаро и фигаро со четка Керамички дел за виткање од 25 мм Додаток четка за виткање од 50 мм Прекинувач за вклучување и исклучување Загревање за брзо време- 1,5 минути Индикаторска светилка Автоматско исклучување Кукица за закачување Заштита од прегрејување Приклучна сила : 52 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка