AEG etv HAS 5582

AEG etv HAS 5582

1.210,00 ден.   Спореди

Боја: црна/сива 2 степени на температура 500 / 1000 W Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата Кукица за закачување Заштита од прегрејување Округла четка со мешани четкици Приклучна сила : 1000 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.210,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: црна/сива 2 степени на температура 500 / 1000 W Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата Кукица за закачување Заштита од прегрејување Округла четка со мешани четкици Приклучна сила : 1000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка