AEG etv FFR 5551

AEG etv FFR 5551

1.900,00 ден.   Спореди

Капацитет 1,2 л Температурна контролна лампа Прилагодлив термостат со контролна лампа 50 °C – 190 °C Капак со стакло-за подобра контрола Филтер за мириси и маснотија Сад од нелеплив материјал Фритезат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.900,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет 1,2 л Температурна контролна лампа Прилагодлив термостат со контролна лампа 50 °C – 190 °C Капак со стакло-за подобра контрола Филтер за мириси и маснотија Сад од нелеплив материјал Фритезата е ладна на допир Додаток-стапчиња за фонду Приклучок : 230 V, 50 Hz Сила : 1200 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи