AEG DECT Phone EOLE 1405 with answering machine, Black, LED Display, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 30 contacts, 300m range

1.499,00 ден.   Спореди

AEG DECT Phone EOLE 1405 with answering machine, Black, LED Display, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 30 contacts, 300m range


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AEG DECT Phone EOLE 1405 with answering machine, Black, LED Display, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 30 contacts, 300m range

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка