AEG BE3003021M

AEG BE3003021M

22.499,00 ден.   Спореди

AEG BE3003021M, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Outконтролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, В...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AEG BE3003021M, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Outконтролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 3.100W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 9 функции на релната, Каталитичко чистење на фурната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-20%, Димензии 594 x 567 x 594 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.