AEG BE-3301302M

26.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ФУРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 74Л 9 ПРОГРАМИ 3 СТАКЛА НА ВРАТАТА КОПЧИЊА PUSH I PULL ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЦИ ЗА ТАВИ LCD ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.6/59.6/56.4 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ФУРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 74Л 9 ПРОГРАМИ 3 СТАКЛА НА ВРАТАТА КОПЧИЊА PUSH I PULL ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЦИ ЗА ТАВИ LCD ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.6/59.6/56.4 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи