AEG 947056V-MN

36.999,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ 2 ЗОНИ ПРОДОЛЖЕНИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА 8 ФУНКЦИИ ЗА РЕРНАТА ТАЈМЕР ЗА ПОЧЕТОК И ЗАВРШЕТОК НА ПЕЧЕЊЕТО LCD ДИСПЛЕЈ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЦИ НА 2 НИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 36.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ 2 ЗОНИ ПРОДОЛЖЕНИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА 8 ФУНКЦИИ ЗА РЕРНАТА ТАЈМЕР ЗА ПОЧЕТОК И ЗАВРШЕТОК НА ПЕЧЕЊЕТО LCD ДИСПЛЕЈ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЦИ НА 2 НИВОА НА РЕРНАТА PUSH-PULL КОПЧИЊА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи