ADLER AD-4107

3.799,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ:1000 W ГОЛЕМ ОТВОР ЗА УПОТРЕБА НА ЦЕЛИ ПЛОДОВИ 75ММ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ОТПАДОЦИ ОД 1800 МЛ ОТСТРАНЛИВ САД ЗА ОСТАТОЦИ САД ЗА СОК СО КАПАЦИТЕТ ОД 750МЛ 2 БРЗИНИ БЕЗБЕДНОСЕН ПРЕКИНУВ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ:1000 W ГОЛЕМ ОТВОР ЗА УПОТРЕБА НА ЦЕЛИ ПЛОДОВИ 75ММ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ОТПАДОЦИ ОД 1800 МЛ ОТСТРАНЛИВ САД ЗА ОСТАТОЦИ САД ЗА СОК СО КАПАЦИТЕТ ОД 750МЛ 2 БРЗИНИ БЕЗБЕДНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ ЦЕДАЛКА И СИТО ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРЗО И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ГУМЕНИ НОГАРКИ КАБЕЛ ЗА СКЛАДИРАЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи